Apie mus

Vairavimo mokykla „EuroKET“ yra įsikūrusi Linkmenų g. 50-301 ir teikia A, A1, B, BE, C, C1, CE, C1E, D, D1, DE, D1E kategorijų mokymo paslaugas.

Pasitelkdami ilgametę teorijos, bei vairavimo mokymų instruktorių patirtį siekiame mokinius ne tik paruošti valstybiniams egzaminams, bet ir suteikti  žinias bei praktinius įgūdžius, kurie padėtų kelyje jaustis saugiai ir tvirtai.

Vairuotojai ruošiami tik laikantis patvirtintų programų reikalavimų. Visi vairavimo instruktoriai ir dėstytojai yra atestuoti Valstybinėje transporto inspekcijoje prie susisiekimo ministerijos. Siekdami užtikrinti mokymo kokybę bei efektyvumą, vairavimo instruktoriai ir teorinio mokymo dėstytojai nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją.

Vairuotojų patogumui sudaromos rytinės, dieninės, vakarinės bei šeštadieninės grupės. Padedame pasiruošti individualiai.

Būsimųjų vairuotojų  patogumui suteikiame galimybę už vairavimo kursus atsiskaityti išsimokėtinai per „UNO lizingą“, pavedimu ar grynaisiais pinigais.

Mokymo klasėse yra šiuolaikinės mokymo priemonės, kurios reikalingos ruošiant vairuotojus.
Mokytis vairuoti Jums siūlome naujausio modelio bei techniškai tvarkingais automobiliais (tokiais pačiais kaip VĮ Regitra).
Daugelis renkasi mokymąsi pas mus, rekomenduoti jau baigusių ir sėkmingai išlaikiusių valstybinius egzaminus. Ir Jūs baigę mūsų mokyklą saugiai ir drąsiai jausitės kelyje!

Užsirašykite į kursus telefonais: 865099929
Mūsų mokykla yra Vilniuje, adresu: Linkmenų g. 50-301

Vairavimo mokyklos atsakingas asmuo už vairuotojų pirminį mokymą:
Zenonas Kubiliūnas

Vairuotojų pirminį mokymą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų laikymosi kontrolę vykdo Inspekcijos ir kitų kontrolės teisę turinčių institucijų pareigūnai, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymu ir kitais teisės aktais.

Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos
Švitrigailos g. 42/31, 03209 Vilnius Tel. (8 5) 278 56 02 Faks. (8 5) 213 22 70
El. paštas: vkti@vkti.gov.lt